nanore hakkInda

NANORE BİYOTEKNOLOJİ olarak ürün ve hizmet bazlı kategoriler altında, uzman kadromuz danışmanlığında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Ürün kategorimizde bulunan laboratuvar ürünleri çatısında; tüm laboratuvar sarflarını, kimyasalları, spesifik kitleri ve deneye özgü hazırlanacak olan özel kitleri sağlamaktayız. Buna bağlı olarak satış sonrası hizmetlerimizde sizler için sağladığımız ürünün niteliğine bakılmaksızın %100 destek garantimiz bu alanda bizi lider konuma taşımıştır. Yine ürün kategorimiz altında kümelenen kişiye özgü DNA ürünleri çatısında; kişiden alınan benzersiz DNA örneğinin sanatsal, görsel ve estetik bir çalışma sonucunda yalnızca DNA sahibine özel olan ürünler üretmekteyiz.


Bir diğer kategorimiz olan hizmet bazlı çalışmalarımızda ise teknoloji ile iç içe, inovasyon odaklı, sürekli gelişim ve değişime önem vererek sizler için portföyümüzde bulunan deneyleri yapmakta ve raporlamaktayız. Ayrıca sentezlenmesi güç ürünleri de sizler için sentezleyip teslim etmekteyiz.


Tüm bunlara ek olarak firmamızın eğitim bilimlerinde de hizmet bazlı çalışmaları bulunmaktadır. Firmamız yerli bir biyoteknoloji firması olmanın sorumluluğu bilinciyle; 0-6 yaş 6-12 yaş arası çocuklar için eğitimler düzenlemekte ve bizzat kendilerinin birinci kişi olarak çocukların katılımını sağlamaktadır. Bunun sonucunda ülkemizde gelişimin, bilimin ve yenilikçiliğin küçük yaşlarda çocuklarımıza ve dolayısıyla geleceğimize aşılamaktadır.


Tüm bu bağlamda NANORE olarak, yenilikçi ürünler üretmek, bilimi tabana yaymak misyonlarıyla kurulmuş ve yola çıkmış bulunmaktayız.


Bilgi ile kalın !

 

Laboratuvar ÜrÜNlerİ

Laboratuvar Sarfları

Laboratuvar Kimyasalları

Laboratuvar Cihazları

Detaylı Bilgi

Deney ve sentez hİzmetlerİ

Oligo ve Peptid Sentezi

Plazmid-Vektör ve Gen Sentezi

Deney Hizmetleri

Detaylı Bilgi

kİŞİYE ÖZEL DNA ÜRÜNLERİ

DNA Tabloları

3 Boyutlu DNA Ürünleri

Dekoratif DNA Ürünleri

Detaylı Bilgi

ÇOCUK VE GENÇLİK ATÖLYELERİ

Genetik Atölyeleri

Kimya Atölyeleri

Bilim Atölyeleri

Detaylı Bilgi